Mapka

Dodatkowe informacje

Zakład czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00

Kontakt

Adres:
ul. Metalowa 6 E
10-900 Olsztyn
Warmińsko - Mazurskie
E-mail:
tokauto(at)poczta.onet.pl
Telefon:
+48 664 222 653
Telefon komórkowy:
+48 604 977 016

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość lub udzielenia wsparcia w zgłoszonym problemie. Podane w formularzu dane osobowe mogą być przetwarzane przez administratora zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami (w szczególności przepisami RODO – Czytaj więcej). Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia m.in. wgląd do danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.

Dokładny dojazd


Opis dojazdu do warsztatu.

  • Z ulicy Pstrowskiego skręcamy w ulicę Metalową
  • Jedziemy prawie do końca ulicy metalowej - na wysokości sklepu INTER CHIP (po lewej) od razu za przedszkolem skręcamy w prawo. (Uwaga na samym zakręcie znajduje się zakład wulkanizacyjny - to jeszcze nie tutaj)
  • Po skręcie w prawo jedziemy do samego końca ulicy aż zakończy się ona podłużnym budynkiem Warsztatu. (Uwaga - po drodze nie skręcamy w prawo do warsztatu samochodowego - to jeszcze nie tam)

Zachęcamy do obejrzenia mapek - jedna z nich pokazuje drogę od ulicy pstrowskiego do celu podróży, a druga koncentruje się na końcowym odcinku tej drogi.

Zapraszamy serdecznie.