Tokarski Auto Serwis istnieje na olsztyńskim rynku od 1995 roku. Podstawową działalnością w tamtym okresie był serwis układów wydechowych firmy WALKER oraz amortyzatorów firmy MONROE. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy ofertę o pełną mechanikę i diagnostykę pojazdów. W chwili obecnej utworzyliśmy odrębny dział obsługi układów wydechowych pod nazwą KLINIKA TŁUMIKA. Doświadczenie zdobyte przez te lata, pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy szeroki zakres obsługi wszystkich modeli samochodów w oparciu o markowe części uznanych producentów takich jak: ASMET, POLMO, WALKER, BOSAL, TESH

Pracownicy wykonują usługi rzetelnie i szybko. W naszym zakładzie wymiana lub naprawa odbywa się praktycznie w ciągu jednej godziny jest to czas od momentu przyjazdu klienta do chwili odebrania gotowego pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko to, co związane jest z układami wydechowymi. Oferujemy sprzedaż oraz montaż tych elementów. W ofercie między innymi:

TŁUMIKI

Układ wydechowy to dosyć ważny element każdego samochodu, dlatego jego sprawność jest bardzo ważna w każdym samochodzie. Wpływa ona na komfort jazdy, zużycie paliwa oraz prace silnika. Nasza firma ma w ofercie wszystkie elementy układów wydechowych do samochodów osobowych i dostawczych. Zaczynając od szerokiej gamy tłumików skończywszy na najdrobniejszych elementach układu wydechowego. W sprzedaży mamy także coś dla amatorów tuningu (tłumiki sportowe, strumienice mocy, końcówki ozdobne). Na życzenie klienta przerabiamy układ wydechowy na większą średnice, zakładamy tłumik po dwóch stronach samochodu. W naszej firmie zrobimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni i mogli nas polecić znajomym.

ZŁĄCZA ELASTYCZNE

Złącza elastyczne tak zwane tłumiki drgań są dosyć ważnym elementem każdego układu wydechowego. Minimalizują drganie pochodzące z silnika i zabezpieczają układ przed nadmiernymi naprężeniami. W sprzedaży posiadamy złącza elastyczne o każdej średnicy i długości do każdego typu samochodu.

KATALIZATORY

W Polsce zgodnie z ustawą od 1996 roku każdy nowo sprzedany samochód musi być wyposażony w katalizator. Uszkodzenia katalizatorów są dosyć częstym zjawiskiem, (złe paliwo, uszkodzony układ zapłonowy, uszkodzenia mechaniczne spowodowane złym stanem naszych dróg). Uszkodzony katalizator niszczy silnik, zwiększa zużycie paliwa, powoduje zatkanie układu wydechowego. W naszej ofercie znajda państwo katalizatory oraz filtry cząstek stałych do wszystkich norm obowiązujących w naszym kraju jak i również w całej Unii Europejskiej. Katalizatory do diesla, benzyny o normach euro, euro2, euro3. Katalizatory uniwersalne metalowe i ceramiczne poziome i pionowe - również gotowe produkty do zamontowania.

Każdy układ wydechowy jest wyposażony w szereg elementów montażowych niezbędnych do jego zamontowania. W ich skład wchodzą uszczelki, obejmy zaciskowe, łącza rurowe, pierścienie uszczelniające, opaski mocujące, wieszaki gumowe i metalowe, sprężyny, śruby spinki i inne. Posiadamy ich mnóstwo w naszym asortymencie.

CENNIK

1 Montaż tłumika końcowego 20 zł
2 Montaż tłumika środkowego 30 zł
3 Montaż rury kolektorowej 30 zł
4 Montaż rury wydechowej 30 zł
5 Montaż kompletu czyli tłumik końcowy i środkowy 30 zł
6 Montaż całego układu wydechowego 40 zł
7 Montaż zestawu tłumików (np. FIAT BRAVO) 25 zł
8 Montaż tłumików do busów 40 zł
9 Wymiana łącznika elastycznego standartowa 30 zł
10 Wymiana łącznika z utrudnionym dojściem od 60 zł do 100 zł
11 Wymiana katalizatora od 40 zł do 150 zł
12 Wymiana katalizatora przykolektorowego od 100 zł do 200 zł
13 Regeneracja katalizatora od 100 zł do 300 zł
14 Wymiana filtra cząstek stałych od 100 zł do 300 zł
15 Montaż strumienicy od 40 zł do 100 zł
16 Montaż tłumika sportowego dedykowanego od 35 zł do 50 zł
17 Montaż tłumika sportowego uniwersalnego od 50 zł do 150 zł
18 Montaż końcówki ozdobnej od 10 zł do 100 zł
19 Naprawa układu wydechowego
(spawanie, wstawka kawałka rurki, prostowanie, uszczelnianie) 
od 20 zł do 100 zł
20 Wymiana uszczelki kolektor wydechowy/głowica od 50 zł do 150 zł
21 Wymiana uszczelki kolektor wydechowy/rura kolektorowa od 30zł do 50 zł
22 Wymiana uszczelki tłumika od 20 zł do 40 zł
23 Wymiana opaski mocującej tłumik od 20 zł do 40 zł
24 Wymiana obejmy zaciskowej od 5 zł do 20 zł
25 Wymiana wieszaków gumowych i metalowych od 5 zł do 30 złUwaga: Ceny usług tylko dla klientów kupujących u nas materiały do napraw

wszystkie ceny zawierają podatek VAT